Menu Zavřeno

Z  DENÍKU  NAŠÍ  DCERY (22 let)

 „Je život jen cesta plná strachů, zklamání, smutku a proher, nebo je také plná naděje, radosti, štěstí a výher? Je jen na tobě, co bude silnější.  UŽIJ SI KAŽDOU VTEŘINU SVÉHO ŽIVOTA. Když je ti nejhůř, dělej to, co miluješ.

 

                                                                                                                TO JE CESTA K VÍTĚZSTÍ

Užij si přítomnost okamžiku. Netrvá dlouho, ale naplní tě vším, po čem toužíš. Může to být smích, klid, ticho nebo moment, který vidíš a víš, že stejný okamžik už nikdy nespatříš. Třeba na tento okamžik zapomeneš. Nevadí! Důležité je, že sis ho užil v pravý moment. Pokud si ho však uchováš v paměti, pomůže ti vždy, když budeš potřebovat. Pomůže ti ze splínu, který právě prožíváš.

 

                                                                                                     V  JEDNODUCHOSTI  JE  KRÁSA !

Čím jednodušší okamžiky miluješ a dokážeš si je užít, tím jsi a budeš šťastnější. Krásným příkladem je západ slunce nebo procházka lesem. Je to okamžik klidu a míru. Nikdo ti jej nevezme. Jsi jen ty a nikdo jiný. Zavři oči, zhluboka se nadechni a nech sebou proudit tu úžasnou energii. Soustřeď se pouze na to, co ti dělá dobře. Nenech se vyrušit nikým a ničím okolo tebe! Buď silný a posouvej své hranice. Vše co chceš a po čem toužíš, může být skutečností. Občas budeš muset vystoupit ze své komfortní zóny, ale to je součástí procesu. Nedovol, aby si zůstal stát na jednom místě. Stejně tě to dřív nebo později donutí se pohnout. Je jen na tobě, jak rychle půjdeš naproti svému štěstí. Není nad to vidět výsledky svých kroků. Neměj strach nebo obavy a prostě jdi do toho !

Buď tím, kdo úspěšně zdolává své překážky! Jakmile nějakou překážku zdoláš, budeš se cítit silnější než předtím, a to už ti nikdo nevezme. Jdi za svými cíli. Věř sám v sebe a dokážeš nemožné. Pro ty, kteří tě následují, budeš inspirací a tak budeš předávat zkušenosti a ponaučení, těm, kteří to potřebují.“ AMEN

 

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *