Menu Zavřeno

Fotogalerie

H.O.L.I. CZ

Sušírna zeleniny, ovoce a bylinek

V rámci našich dalších aktivit realizujeme stavbu klasické Sušírny zeleniny, ovoce a bylinek. 

Připravujeme pro vás lahodnou sušenou kořenovou zeleninu, červenou řepu a sušení dalších druhů zeleniny, ovoce a bylinek. Všechny naše produkty jsou 100% přírodní, bez chemických konzervantů a barviv. Příprava surovin k sušení je ryze ruční práce. Suroviny, ze kterých vycházíme, jsou pěstovány s využitím šetrných hnojiv a postřiků. 

Realizace tohoto projektu nám umožňuje rozšířit možnosti pracovního zařazení lidí potřebných.

 

Takto postupuje stavba

Zážitkové akce

Dne 6. března 2020 jsme se zúčastnili dalšího utkání hokejové extraligy na místním zimním stadionu, tentokrát mezi HC Mountfield HK s HV Ridera Vítkovice. Tohoto utkání se zúčastnili 4 chlapci a 3 dívky opět z Azylového domu pro matky s dětmi v Hradci Králové .

Pro chlapce to byl další fajn zážitek a pro děvčata první setkání s atmosférou ledního hokeje naživo. Atrakcí, které zde byly připraveny, děti využily. Kluky přilákal především skákací hrad, který zde pravidelně zajišťuje Soukromá škola Sion High School. Pozornosti děvčat zase neunikla další atrakce – malování na obličej. Každá z nich si nechala namalovat obrázek podle vlastního přání, kluci se přidali a nechali si udělat masky na obličeje. 

V průběhu večera se našim dětem věnoval místopředseda představenstva místního hokejového klubu Mountfield HK, p. Ing. Martin Soukup, který pro všechny o přestávce zajistil občerstvení na přání každého. Nakonec se všichni aktéři a pomocníci vyfotili společně s brankářem Radegastem.  

Zážitkové akce

Pro naše klienty jsme začali pracovat i na aktivitách, které jim pomohou odreagovat se od každodenních starostí.

Mezi našimi klienty jsou i děti a tak jsme pro ně začali připravovat zážitkové akce. 

Dne 21. února 2020 jsme jsme se zúčastnili se šesti chlapi z Azylového domu pro matky s dětmi v Hradci Králové utkání hokejové extraligy na místním zimním stadionu mezi HC Mountfield HK s HV Verva Litvínov. 

Pro chlapce to byl obrovský zážitek a pro mnohé z nich první setkání s ledním hokejem naživo. Mohli využít i atrakcí, které zde byly pro děti připraveny. Kluky přilákal především skákací hrad, který zde pravidelně zajišťuje Soukromá škola Sion High School. Jejich pozornosti neunikla ani další atrakce – malování na obličej. Každý z nich si nechal namalovat masku podle vlastního přání. 

V průběhu večera se našim dětem věnoval místopředseda představenstva místního hokejového klubu Mountfield HK, p. Ing. Martin Soukup, který pro všechny o přestávce zajistil občerstvení na přání každého. Nakonec se všichni aktéři a pomocníci vyfotili s maskotem místního klubu – lvíčkem Mountym. 

Trhy

Je po karanténě a jsme tu znovu pro vás s našimi výrobky, tentokrát se sezónním sortimentem skládajícím se z těchto hlavních produktů.

 1. SIRUPY ze sezónního ovoce
 2. ZAVAŘENINY
 3. DIPY / CHUTNEY – speciálně na jednotlivé druhy masa vhodné k pečení 
  • K vepřovému masu
  • K bílému masu (kuře, krůta, králík)
  • K červenému masu (hovězí, zvěřina)
  • K rybám

Naše aktivity se pomalu rozšiřují v návaznosti na reakci trhu a tak jsme se rozhodli se aktivně účastnit trhů.

Prvním z trhů je v Hradci Králové na náměstí 28.října, kde jsme začali, s presentací našich výrobků, poprvé 29.října 2019.

Naše další činnosti

Nadšení a chuť vytvářet pěkné a užitečné věci nám, našim klientům i příznivcům, přinášejí nové  a nové inspirace. A tady je výsledek.

 

PRACOVNÍ TERAPIE

SUŠENÁ ZELENINA

KAPSÁŘE

HOUSENKA BĚTKA

PYŽAMOŽROUT

KAPSÁŘE VČETNĚ KOŘENEK

Každý jednotlivý výrobek je originál.

Podpořte práci našich klientů a činnost našeho sociálního podniku zakoupením nabízených výrobků. Můžete nám pomoci i tím, že darujete pro zhotovování výrobků zbytky látek, vycpávkový materiál, knoflíky apod.